wooliere je svět (nejen) vlněných oděvních (nejen) doplňků, které jsou většinou vyrobeny ze 100% vlny a pravé kůže. Jejich společným znakem je velmi často maxivelikost. Všechny výrobky, které ve wooliere světě najdete, jsou buď jedinečné, nebo jsou vyrobeny ve velmi malém počtu kusů. A ani ty zdánlivě totožné, nejsou nikdy zcela stejné. Všechny výrobky jsou vyrobené převážně ručně a koupit lze jen ty, které jsou v aktuální nabídce.

Pletené doplňky

Pletené doplňky jsou čepice, šály a nákrčníky různých velikostí, tvarů a vzorů, které jsou vyrobeny ručně ze 100% vlněné silné příze a jsou doplněny poutkem či dekorem z pravé kůže, které je zdobeno logem WOOLIERE. Poutko, chcete-li dekor, lze odepnout pro větší variabilitu a lepší péči o doplněk.

Čepice v galerii, šály v galerii a nákrčníky v galerii.

Vlněné maxišály

Vlněné maxišály jsou vyrobeny ze 100% vlněné tkaniny a jsou zdobeny funkčním koženým dekorem s logem WOOLIERE, který slouží jako poutko na protažení šály. Rozměr vlněné maxišály je přibližně 70 cm x 250 cm.

Vlněné maxišály v galerii.

Vlněné maxišátky

Vlněné maxišátky jsou veliké šátky variabilního užití, které jsou pro wooliere tkané v umělecké tkalcovně Strmilov a jsou zdobeny zapínáním z pravé kůže s logem wooliere o rozměru přibližně 3,5 cm x 16 cm.  Šátky jsou vyrobeny ze 100% vlny a jsou zakončeny ze dvou stran třásněmi. Rozměr šátků je přibližně 140 cm x 140 cm.

Vlněné maxišátky v galerii.

Vlněné deky

Ve wooliere světě nemohou chybět ani vlněné deky. Vyrobeny jsou ze 100% vlny ve speciální limitované edici 2016 v počtu pár kusů. Kožený štítek samozřejmě nechybí!

Rozměr dek je tradiční a osvědčený 135 x 200 cm. Deky jsou symbolem pohody, hřejí a jejich vzhled je inspirován severským designem. Jsou k dispozici ve dvou barevných verzích, a to jednobarevná šedá a šedá z jedné strany po rubu i líci zdobená pruhy.

Vlněné deky v galerii.

Lněné maxišátky

Lněné maxišátky jsou ručně vyrobené veliké šátky variabilního užití, které jsou zdobeny zapínáním v podobě dlouhého pásku z pravé kůže s logem wooliere v délce přibližně 80 cm.  Šátky jsou vyrobeny ze 100% lnu a jsou zakončeny na všech stranách krátkými třásněmi. Rozměr šátků je přibližně 140 cm x 140 cm.

Lněné maxišátky v galerii.

Kožené kabelky

Veliké tašky z krásné kůže jsou moje srdeční záležitost. I ty nesmí ve wooliere světě chybět. Maxirozměr, pravá kůže, masivní kování a nadčasový tvar.

Kožené kabelky v galerii.